İçeriğe geç

Neler Yapıyoruz?

Kurumsal Kimlik Planlama

Kurumsal kimlik, markanızı temsil eden çalışmaların tamamını içeren hizmetimizdir. Markanızın bilinirliğini arttırmaya çalışırken ilk izlenim yaratma açısından kurumsal kimliğiniz oldukça önemlidir. Kurumsal kimliğinizin temelinde marka ismi ve logo yer almaktadır.

Markaların hikayelerine ve değerlerine uygun kurumsal kimlik planlama hizmeti sunmaktayız. Markanızın hikayesine önem veriyor ve bu doğrultuda çalışmaları beraber yürütme konusunda oldukça heyecanlıyız. Markanızda kullanılacak renklerden yazı stiline kadar her detayla tek tek ilgileniyoruz. Kurumsal kimlik planlama sürecinde farkındalık yaratmak ve markanıza uygun tutarlı bir mesaj vermek başlıca hedeflerimiz arasında. Markanızın vermek istediği mesajları anlıyor ve doğru bir imaj oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Yeni oluşum sürecine giren bir markanın isim oluşturma ve logo tasarlama sürecinde profesyonel yardım alması marka çizgisi oluşumunu destekleyici niteliktedir.

Sosyal Medya Reklamları

Markanızın bilinirliğini arttırmanın yollarını mı arıyorsunuz? Sosyal medya kullanımı her geçen gün artış göstermeye devam ediyor. Bu artış sonucunda eski usül reklamlar yerini sosyal medya reklamlarına bırakmış durumda. Modern çağın gereksinimlerine ve alışkanlıklarına uygun reklam hizmetleri ile yanınızdayız. Sosyal medya reklamları markanızın dijital dünyada var olmasını sağlarken etkileşiminizi arttırır. Sosyal medya reklam hizmetimizde size uygun yöntemleri bütçenize uyarlayarak maksimum verim almanızı hedeflemekteyiz. Sosyal mecrada dikkat edilmesi gereken tüm detayları sizin için araştırıyor ve size bu konuda destek sağlıyoruz. Sosyal medya reklamları hizmetimiz sayesinde geniş kitlelere ulaşmak ve marka bilinirliğinizi arttırmak mümkün hale geliyor.

Dijital Strateji Planlama

Dijital strateji planlama hizmeti, sosyal medyadaki varlığınızı güçlendirmek için sunulan çalışmaların bütünüdür. Dijital strateji planma hizmeti kapsamında: yapay zeka, bulut bilişim, büyük veri ve artırılmış gerçeklik gibi teknolojilerden faydalanılmaktadır. Bu teknolojiler ile markanıza farklı bakış açıları ve işler kazandırıyoruz.

Dijital strateji planlamada dikkat ettiğimiz noktaların başında markanıza ait sosyal medya hesabınızın hedef kitlenize ve trendlere uygun olması geliyor. Dijital strateji planlamalarımızı her marka için özel olarak farklı yöntemlerle meydana getirmekteyiz. Soditi ekibi olarak markanızın değerlerine ve hikayesine uygun stratejileri analiz ederek iş birliği içerisinde ilerlemekteyiz. Uzman ekibimiz tarafından yapılan planlamalar doğru şekilde uygulamaya geçirilir ve hedefe ulaşılır. Dijital dünyada doğru strateji planlamalarına ulaşmanız ve markanızı doğru ifade etmeniz için varız.

Prodüksiyon & Tanıtım Filmi

Marka tanınırlığı arttırmanın ve dikkat çekmenin başarılı yollarından biri tanıtım filmleridir. Kısa bir tanıtım filmi sayesinde markanızın amacı ve çalışmaları hakkında detaylı bilgi verebilirsiniz. Tanıtım filmlerinde markaya ait görseller ve videolardan yararlanarak etkili fon müzikleri seçilmelidir. Etkili bir seslendirme eklenen tanıtım filmleri markanın güvenirliğini doğrudan etkileyebilmektedir. Bu doğrultuda doğru bir tanıtım filmi oluşturmak için uzman desteği almak daha çok müşteriye ulaşmak için önemlidir.

Tanıtım filmi geniş kitelelere ulaşma açısından sağladığımız bir hizmettir. TV, Instagram, Facebook ve Youtube başta olmak üzere tanıtım filmlerinizin prodüksiyonlarını A’dan Z’ye yapıp yöneterek markanız için ATL çizgisinde stratejileri hayata geçiriyoruz. Bu çalışmaların sonuçları hedef kitlenizde yüksek oranlara çıkabilir ve etkileşiminizi arttırabilirsiniz. Tanıtım filmi hizmeti kapsamında markanız için senaryo oluşturmadan VFX çalışmalarına kadar tüm aşamalarla yakından ilgilenerek hizmet sunuyoruz. Markanızın vermek istediği mesajları ve hizmetleri en doğru şekilde hedef kitleye aktarmak için tanıtım filmi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Google ADS

Günümüzde Google tarafından Google AdWords’ün Google ADS olarak değiştirilen ismi, arama motorlarında sizin belirlediğiniz sözcükler ile markanızı dijital dünyada üst sıralara taşımaya devam ediyor. Bu sayede markanızın internet dünyasında etkileşimini  daha aktif kullanarak hedef kitle ile iletişimini daha da güçlendirerek sonuca çok daha kısa zamanda ve güçlü ulaşmanızı sağlıyoruz. Google ADS hizmetimiz sayesinde performansınızı arttırırken maliyetlerinizi düşürmeye odaklanmaktayız.

SEO

SEO’nun açılımı arama motoru optimizasyonudur. Web sitesi trafiğini etkileyecek hizmetler SEO başlığı altında toplanmaktadır.  Web sitelerin anahtar kelimeler aracılığıyla arama motorlarında ön plana çıkması sağlanmaktadır. Hedef kitle analizi yapılarak ulaşılan anahtar kelimelere uygun optimize işlemleri uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Web sitenizin trafiğini organik bir şekilde arttırmak mı istiyorsunuz? Soditi SEO hizmeti sayesinde organik sonuçlara ulaşmak mümkün. Web sitenizi arama motorlarının sıralama kriterlerine uygun hale getirmek için size özel yöntemler geliştiriyoruz. SEO hizmeti sonucunda bilinirliğinizi ve kazancınızı doğrudan arttırmayı hedefliyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya modern dönemin en büyük reklam alanlarından biridir. Reklamların başarılı sonuç verebilmesi için sosyal medya yönetimi başarılı bir şekilde yürütülmelidir. Tüm detaylara dikkat ederek gerçekleştirdiğimiz sosyal medya yönetimi hizmetimizden yararlanarak markanıza estetiklik kazandırabilirsiniz. Abartıdan ve karmaşadan uzak sade kurumsal sosyal medya profillerini sizin için oluşturarak yönetimini üstlenmekteyiz.

Markanıza doğru bir profil oluşturmak için uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Sosyal medyada var olmak ve daha çok müşteriye ulaşmak için doğru stratejileri uygulamak gerekmektedir. Doğru stratejileri belirleyebilmek adına markanızı ve hedeflerinizi inceliyoruz. Detaylı çalışmalar ardından belirlenen planlamalar ışığında size çözüm önerilerinden oluşan bir rapor sunuyoruz. Tasarım ve paylaşım sürecinin tamamlanmasının ardından size sunacağımız raporlar ile hedefe ne kadar yaklaştığımızı paylaşıyoruz.

Markanız için oluşturduğumuz yönetim planı sayesinde sizi hedef kitlenize ulaştıracak doğru planlamaları iş birliği içerisinde yürütmekteyiz. Doğru yöntemler, ürün ve hizmeti hedef kitleye ulaştırarak strateji planlamasından hızlı aksiyon alınmasını sağlamakta. Tüm bunları yaparken rakiplerinizin analizini sizlere aktararak rakiplerinizin önüne geçmeniz konusunda raporlar sunuyoruz. Creaktif bakış açımız ve deneyimimizle yanınızdayız. Tüm süreci iş birliği içerisinde yürüterek hedefe ulaşmanın mutluluğunu bizimle paylaşmak ister misiniz?

Web Sitesi  Tasarımı

Markanızın dijital yüzü olan web siteniz sizi hedef kitlenize ulaştıracak en doğru pazar yeridir. Bir web sitesi marka için olmazsa olmazların başında yer alır. Markanızı doğru aktarabileceğiniz veriler ile trend konseptleri birleştirerek markalaşma dünyasında sizi bir adım ileriye taşıyoruz.

Web tasarım hizmetleri dijital dünyada ön plana çıkmanızı sağlayan çalışmalardan biridir. Size özel hazırlanmış yazılım ve tasarımlarla dijital ayak izinizi ortaya çıkaralım. Dijital ayak iziniz, markanızın büyümesinde etkili faktörlerinde başında yer alır. SEO uyumlu bir web site tasarımıyla dijitalde görünür hale gelebilirsiniz. Analiz & planlama sürecinden geliştirme sürecine kadar olan tüm süreci sizin için yönetiyoruz. Süreç boyunca sektörünüze uygun konseptler belirleyerek markanıza uygun tasarımlar üzerinde çalışıyoruz. Menüden bannera kadar tüm detayları profesyonel ekibimize teslim edebilirsiniz. Son haline ulaşan web siteniz sayesinde dijitaldeki varlığınız anlam kazanıyor.

Mobil uyumlu tasarlanan web site arayüzü kullanıcı dostu olarak planlanmaktadır. Son trendlere uygun, erişimi kolay ve geniş kitlelerin zevklerine hitap eden şık tasarımlar için Soditi’den destek alabilirsiniz. Müşterilerinizi etkileyecek bir tasarım ile yüksek etkileşimlere ve satışlara ulaşabilirsiniz. Markanızın teknolojiyle buluşmasında aracı olmak için heyecanla bekliyoruz.

keşfet

Merkez Mah. Hasat Sk. Kamara No:52 İç Kapı No:1
Şişli/İstanbul 34381

P: +90 (549) 633 06 34

Bize yazın.
info@soditi.com